• Foto's Leeuwinnendag woensdag 8 mei

    27 mei 2019
  • Op woensdag 8 mei vond op ons sportpark de 1e editie van het Leeuwinnen Voetbalfestival plaats. Maar liefst 51 speelsters in de leeftijd tussen 10 en 15 deden mee aan deze leuke dag.

    Diverse voetbalactiviteiten werden in groepjes afgewerkt, de ene oefening nog leuker dan de andere. Toen ook later de middag het weer steeds beter werd, werd de dag alleen maar leuker. Niet alleen Geffense meiden deden mee maar meerdere meiden uit de regio kwamen hun talenten showen. Een aantal meiden die nog geen lid waren hebben een leuke eerste kennismaking met voetbal gehad. Sommige hebben zich later zelfs aangemeld bij v.v. Nooit Gedacht.

    De organisatie was top, net als de vrijwilligers die dit mogelijk hebben gemaakt.

    Deze dag stond in teken van het Meiden en vrouwenvoetbal ontwikkelingstraject dat onze vereniging vanaf dit seizoen is aangegaan met de KNVB. In het eerste seizoen is de basis gelegd waarna wij komende seizoenen meer specifiek willen ontwikkelen. Hierover later meer.

    Zie de foto’s voor een sfeerimpressie van de dag.