Nooit Gedacht Vrouwen 1 begon sterk aan de wedstrijd tegen EGS’20 Vrouwen 1. Al in de 9e minuut werd de score geopend door Isa Gloudemans: 1-0. De dames speelden goed samen en lieten de bal het werk doen. Dit werd beloond in de 18e minuut toen Laura van den Berg de 2-0 binnenschoot.
EGS’20 kwam terug in de wedstrijd via een lange bal achter de verdediging, die werd benut voor de 2-1. Nooit Gedacht bleef echter de betere ploeg. In de 30e minuut werd het 3-1 via een penalty van Marcha Hartogs, nadat een speelster van EGS’20 hands maakte in het strafschopgebied.
Vlak voor rust liep Nooit Gedacht verder uit. In de 41e minuut scoorde Nikki van Erp de 4-1. In de 44e minuut profiteerde EGS’20 van een te korte terugspeelbal op de keeper en maakte het 4-2, wat tevens de ruststand was.
Na rust bleven de dames van Nooit Gedacht goed voetballen. Het duurde even voordat de volgende treffer viel, maar in de 60e minuut was het opnieuw Marcha Hartogs die scoorde: 5-2. Daarna ging het snel. In de 64e minuut maakte Marcha haar derde van de wedstrijd (6-2), gevolgd door een doelpunt van Demi van Erp in de 65e minuut: 7-2.
Het slotakkoord was opnieuw voor Marcha Hartogs, die haar vierde doelpunt van de middag maakte in de 67e minuut en daarmee de eindstand op 8-2 bepaalde.
Een sterke teamprestatie van Nooit Gedacht Vrouwen 1 met mooi voetbal en veel doelpunten.