Afgelopen woensdag 3 december stond Sportpark De Biescamp volledig in het teken van een wel heel speciaal bezoek. Maar liefst drie pieten brachten namelijk een sportief en vrolijk bezoek aan Nooit Gedacht – en dat werd een feestje voor jong én oud!
Mee trainen met Kabouters, JO7, JO8, JO9 en MO10
In de middag trapten onze allerkleinsten, de Kabouters, samen met de JO7-teams, het programma af. De pieten doken vol enthousiasme het veld op en trainden fanatiek mee. Er werd gerend, gedribbeld, gelachen en natuurlijk ook gezongen – want zonder Sinterklaasliedjes is het feestje natuurlijk niet compleet.
Later op de avond waren de teams van de JO8, JO9 en de MO10 aan de beurt. Ook daar zorgden de pieten voor een vrolijke noot en werd er met volle overgave meegedaan door alle kinderen. De pieten bleken verrassend goede voetballers… al gingen ze soms wel héél creatief om met de regels!
🎁 Een cadeautje van de Sint
Natuurlijk hadden de pieten niet alleen hun goede humeur meegenomen. Alle kinderen kregen een kleinigheidje van de Sint, iets wat met glunderende gezichten werd ontvangen. Een mooi aandenken aan een fantastische trainingsavond!
Een geslaagde clubactiviteit
De sfeer was de hele dag top: kinderen, trainers, ouders én pieten genoten zichtbaar van dit gezellige sportmoment. Het bezoek werd enorm gewaardeerd en smaakt absoluut naar meer. Activiteiten als deze maken Nooit Gedacht nét dat beetje extra bijzonder.