• Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    24-02-2024SV BLC JO8-2Nooit Gedacht JO8-1regulier08:30
    24-02-2024HVCH JO9-3JMNooit Gedacht JO9-1regulier08:45
    24-02-2024Nooit Gedacht JO9-2Margriet JO9-2regulier09:00
    24-02-2024Nooit Gedacht MO11-1Nemelaer MO11-1regulier09:00
    24-02-2024Nooit Gedacht JO8-2ST Herpinia/OKSV JO8-1JMregulier09:00
    24-02-2024Berghem Sport JO7-4Nooit Gedacht JO7-2regulier09:30
    24-02-2024HVCH JO7-2JMNooit Gedacht JO7-1regulier09:30
    24-02-2024BMC JO10-4Nooit Gedacht JO10-3regulier09:45
    24-02-2024Nooit Gedacht JO7-2HVCH JO7-4JMregulier09:50
    24-02-2024Nooit Gedacht JO7-1MOSA'14 JO7-1JMregulier09:50
    24-02-2024SCG'18 MO13-2Nooit Gedacht MO13-1regulier10:00
    24-02-2024SV BLC JO7-7JMNooit Gedacht JO7-2regulier10:10
    24-02-2024sv O.S.S. 1920 JO7-1Nooit Gedacht JO7-1regulier10:10
    24-02-2024Nooit Gedacht JO10-1OJC ROSMALEN JO10-3regulier10:15
    24-02-2024Nooit Gedacht MO13-2 (9-tal)Rhode/VSB MO13-2 (9-tal)regulier10:15
    24-02-2024Nooit Gedacht JO10-2ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JM10-2JMregulier10:15
    24-02-2024DAW Schaijk JO11-2JMNooit Gedacht JO11-2regulier10:15
    24-02-2024EVVC JO7-2JMNooit Gedacht JO7-3regulier10:30
    24-02-2024Nooit Gedacht JO7-3Maaskantse Boys JO7-1JMregulier10:50
    24-02-2024HVCH JO7-7Nooit Gedacht JO7-3regulier11:10
    24-02-2024Nooit Gedacht JO11-1RKTVC JO11-1regulier11:30
    24-02-2024Nooit Gedacht JO12-1Margriet JO12-2regulier11:30
    24-02-2024UDI'19/CSU MO17-1Nooit Gedacht MO17-2regulier11:30
    24-02-2024FC de Rakt JO15-1Nooit Gedacht JO15-1regulier12:30
    24-02-2024Nooit Gedacht JO13-1JMsv O.S.S. 1920 JO13-2regulier13:00
    24-02-2024Nooit Gedacht MO17-1WSC MO17-1regulier13:00
    24-02-2024Boxtel MO15-1Nooit Gedacht MO15-1regulier13:30
    24-02-2024RKDVC JO17-5Nooit Gedacht JO17-2regulier14:45
    24-02-2024Nooit Gedacht JO17-1Prinses Irene JO17-1regulier15:00
    24-02-2024SV Valkenswaard JO19-3Nooit Gedacht JO19-2regulier15:00
    24-02-2024Nooit Gedacht VR30+1Mifano VR30+1regulier15:30
    24-02-2024SV BLC 4Nooit Gedacht 2regulier15:30
    25-02-2024Nooit Gedacht VR2UDI'19/CSU VR2regulier09:45
    25-02-2024Nooit Gedacht 5NLC'03 4regulier10:00
    25-02-2024Maaskantse Boys 3Nooit Gedacht 6regulier10:30
    25-02-2024ST Handel/Elsendorp VR1Nooit Gedacht VR4regulier10:30
    25-02-2024ST HBV/Vianen Vooruit 2Nooit Gedacht 3regulier10:30
    25-02-2024Nooit Gedacht 4Rhode/VSB 8regulier12:00
    25-02-2024Beerse Boys VR1Nooit Gedacht VR1regulier12:00
    25-02-2024WEC 2Nooit Gedacht 2regulier12:00
    25-02-2024Nulandia 1Nooit Gedacht 1regulier14:30
    28-02-2024Nooit Gedacht JO19-1SJO SVHV JO19-1regulier20:00
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslagCompetitiesoort
    22-02-2024Sportclub Loosbroek 2Nooit Gedacht 41 - 5regulier
    18-02-2024Nooit Gedacht 1Margriet 10 - 0regulier
    18-02-2024Nooit Gedacht 2FC Uden 24 - 2regulier
    18-02-2024Nooit Gedacht 6Margriet 52 - 1regulier
    18-02-2024Berghem Sport VR1Nooit Gedacht VR20 - 5regulier
    18-02-2024Nooit Gedacht 7HVCH 154 - 3regulier
    18-02-2024Nooit Gedacht 5Berghem Sport 61 - 13regulier
    18-02-2024DVG VR1Nooit Gedacht VR31 - 9regulier
    17-02-2024Wilhelmina Boys JO19-3Nooit Gedacht JO19-23 - 3regulier
    17-02-2024SC 't Zand MO17-1Nooit Gedacht MO17-13 - 4regulier
    17-02-2024Nooit Gedacht MO13-1ODC MO13-12 - 1regulier